ČESKÝ POHÁR 2009/2010: TJ SOKOL KROUNA "A" - SK CHRAST 3:3 NA PENALTY 4:3

Krouna - Utkání s velice zajímavým začátkem. Již v 7 minutě byl stav utkání 2:2. Než jsme se stačili rozkoukat prohrávali jsme 1:0. Na 1:1 okamžitě vyrovnával Lukáš Truneček, který vyškolil obranu  hostů. Bohužel hned v zápětí jsme dostali další branku. Na tu jsme reagovali také okamžitě. Z velkého vápna se trefil Miloš Vaňák. Další branku přidal Michal Černý, který z dálky propálil vše co mu stálo v cestě 3:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhý poločas přinesl vyrovnání hostů na 3:3. Remíza v tomto zápase by byla asi spravedlivá, ale protože to bylo pohárové utkání musely se kopat penalty. V tomto rozstřelu se vyznamenal Michal Dubinec, který za svá záda nepustil ani jednu penaltu. Krouna naopak nezaváhala ani jednou a tak již po třetí po sobě budeme hrát finále poháru.

Bohužel se nám v zápase zranil střelec první branky Lukáš Truneček ( vazy v kotníku)  - přejeme brzké uzdravení.