Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
POSLEDNÍ MEJDAN SEZÓNY ZÁBAV A KONCERTŮ 2010/2011

Krouna - Poslední mejdan sezóny zábav a koncertů 2010/2011 Startuje v pátek 22.4.2011 ... Na koncertu nazvaném Mighty Krouna vystoupí kapely Prag Conspiracy § Skyline § Jo!ska § Mc Dr Kary ...

 

Vstupné je 180 Kč a celá akce je doprovázena Rum Párty ...

 

Autobusové svozy zajištěny!

 

Prague Conspiracy je přímým pokračováním ansámblu Prague Ska Conspiracy. Opustila od dechové sekce, aby dala větší prostor zpěvačce Marianě, ostřejší kytaře a klávesám. Pro všechny, kdo mají ve své sbírce nejen Rancid a Hives, ale i Michaela Jacksona, Kiss nebo Blondie, bude nová tvář Conspiracy příjemným překvapením.

 

 

SKYLINE je nejrozjetější česká elektronická kapela, která vznikla v roce 1997 v Praze. Skyline vždy byli a budou především koncertní kapelou, mají za sebou stovky vystoupení a pověst divoké party, která by „rozjela i mrtvého“. Ostatně za svá živá vystoupení získali i řadu cen – Dance Awards 2004, 2005, 2006: kapela roku, Akropolis Live Music Awards 2004 a 2007: nejlepší živá kapela žánru dance/electronic music, Ceny Óčka 2006: nejlepší umělec v kategorii „dance“. Skyline pravidelně hrají na většině nejdůležitějších tuzemských festivalů (Rock For People, Planet Festival atd.

 

 

DR. KARY je jedním z nejrespektovanějších MC/DJ na české reggae scéně! Začínal už v roce 1997 jako MC legendárního selektora Liquida A, následovalo jeho hraní s dj Katchou či houseovým veteránem DJ Trávou. Chvíli na to byl u zrodu Gardenzitty, kteří po dlouhá léta určovali zlomený tep Raggajunglových čech! Aby toho nebylo málo, spoluzakládá Pro Soundsystem, reggae sound, který není potřeba představovat, stačí jen jména Kary, Krishpeene a Liquid A. V průběhu let se Kary přidal k české ska rocksteady stálici Fast food orchestra. V jeho setu se mísí pestrý koktejl ze stylů reggae, dancehallu, ragga-hiphopuaž po latinu.

 

 

Potkali se dva, řekli třetímu, ten to poslal dál a nakonec vznikla kapela Jo!SKA. Přesný den vzniku kapely není znám, první myšlenky založit "Skáčko" (anebo tak něco) se objevily už asi v roce 2002 A jak vznikl název? Prvními návrhy byly: ObříSKA, ale tak se již jedna kapela jmenovala, dále BandaSKA, to už nám taky někdo vyfoukl a tak, když už jsme byli značně unaveni přemýšlením, vymyslel náš nejmladší člen kapely název Jo!SKA…, ale i přesto jsme se svým názvem spokojeni, zkrátka opěvujeme SKA Příjemnou zábavu vám přeje KROUNA TEAM pod velením hlavního pořadatele Jana Pospíšila ml.

 

 

 


Dubinec Michal

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.