OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – X. KOLO

Krouna - Tentokráte jsme vyšli bodově naprázdno a musím říci, že naprosto zaslouženě.

Kluci odehráli solidně pouze 1. poločas v prvním zápase s Vítanovem a to samozřejmě na slušný výsledek nemohlo stačit.

Závěr zápasu s Vítanovem a především celé druhé utkání nezvládli a bez většího zájmu o hru vysoko prohráli.

SK Vítanov - TJ Sokol Krouna 9:4 (4:2)

V první půli se hrál oboustranně celkem dobrý fotbal. Hra v poli byla vyrovnaná a poločasové skóre bylo zásluhou pouze lepší střelecké mušky domácích.

Ve druhém poločase naši kluci dokonce brzy vyrovnali na 4:4, ale od tohoto okamžiku jakoby zapomněli hrát fotbal a dovolili soupeři nastřílet 5 branek, na konečných 9:4.

Branky: Kryštof Pavliš, Michal Bečička 2x, Matěj Zástěra

TJ Sokol Krouna – Luže 0:11 (0:3)

Jedno velké trápení. Utkání se nám vůbec nepovedlo. Nedařilo se vůbec nic a tak špatný kolektivní výkon jsme dlouho nepodali. Soupeř si s chutí zastřílel a my jsme poprvé v podzimní části přeboru nevstřelili ani jednu branku.

Zakončení podzimní části okresního přeboru mladší přípravky jsme si představovali úplně jinak ...

V brance se vystřídali: Matěj Arnošt Zahradník, Dan Tomášek

V poli nastoupili: Ondřej Janko, Lukáš Janko, Ondřej Švanda, Libor Pešek, Matěj Zástěra, Martin Zástěra, Michal Bečička,  Kryštof Pavliš, Adam Lorenc, Milan Otradovský

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.