TJ SOKOL KROUNA - AFK HORNÍ JELENÍ 2:2 (1:0)

Krouna - První domácí zápas v krajské soutěži přinesl zajímavý fotbal. Hosté byli v úvodu aktivnější a vypracovali si několik slibných příležitostí, branku však netrefili a nebo je vychytal výborně chytající L. Bárta. Fotbalisté Krouny hru vyrovnali a výsledkem byla povedená akce z 37. minuty, kterou s přehledem zakončil Z. Macháček 1:0.

Do druhé půle vstoupili lépe krounští fotbalisté. V 54. minutě po standartní situaci zahrávané M. Duchečkem prodloužil hlavou až za bezmocného brankáře Jozla opět Z. Macháček a Krouna se ujala vedení 2:0. Domácí úspěšně bránili nadějný výsledek až do 80. minuty, kdy po chybě při rozehrávce snížil přesnou střelou Cach na 2:1. Fotbalistům Horního Jelení se podařilo nakonec ještě srovnat skóre v 87. minutě, kdy po sporné situaci u pomezní čáry nechal rozhodčí hru pokračovat a v pokutovém území osamocený J. Svatoň vyrovnal hlavou na 2:2.

Domácí fotbalisté nezvládli závěr zápasu a v posledních minutách ztratili "vyhraný" zápas, zkušenější hosté si tak nakonec odvezli bod za remízu 2:2. Stínem utkání jsou nezaviněná zranění M. Černého (kolení vazy) a hostujícího M. Šrajera (loket).

Příští zápas sehraje TJ Sokol Krouna "A" v sobotu 25. 8. 2012 od 17:00 na hřišti TJ Sokol Rosice nad Labem.

branky: 37., 54. Macháček - 80. Cach, 87. Svatoň

rozhodčí: Řehák - Hunal, Vaněk