TJ SPARTAK SEZEMICE - TJ SOKOL KROUNA 1:1 (1:1)

Krouna - Hosté přijeli do Sezemic už s uzdravenými mladíky Stodolou a Bělským a především s cílem odvést první body ze hřiště soupeře v soutěži. V první půli se hrál zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí se ujali vedení ve 23. minutě, kdy hosté u půlící čáry pokazili rozehrávku a z následné akce si M. Udržal chytře vybojoval pokutový kop, který bez problému proměnil T. Kašpar 1:0. Hosty však tato "darovaná" branka nerozhodila a už 27. minutě po pěkném pasu Bečičky s pomocí tyče vyrovnal M. Vaňák 1:1. Poté byli hosté lepším mužstvem a dostávali se i do zakončení, zejména šance Šebka a Svatoně měly skončit brankou. Prvně jmenovaný postupoval ve 35. minutě sám na brankáře Hrdého, ale jeho střela však těsně minula pravou tyč. Následně ve 40. minutě i P. Svatoň, který z podobné situace z levé strany branku přestřelil. Hosté nedokázali využít svoje velké brankové příležitosti, první poločas proto skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Do druhé půle domácí vystřídali dva hráče, celý poločas byli lepším mužstvem, měli územní převahu, ale kromě několika nebezpečných střel a závarů po rohových kopech si vyloženou brankovou příležitost nevytvořili. Krounští fotbalisté nedokázali navázat na výkon z první půle, bránili se a útočili pouze z brejků, sezemického brankáře však už vážněji neohrozili. Zápas dvou rozdílných poločasů tedy skončil zaslouženou remízou 1:1, hosté tak splnili předzápasový cíl neprohrát a odvezli si první bod "z venku", nicméně vlastní střeleckou nemohoucností v koncovce se připravili o body tři.

branky: 23. T. Kašpar - 27. Vaňák

ŽK: 0:1

hl. rozhodčí: Valenta

diváků: 150

TJ Spartak Sezemice: Hrdý - Popilka, Holeček, Plecháček (70. Knaute), Kříž (45. Langr) - Kolín, J. Kašpar, Lába, T. Kašpar - Borovec (45. Valenta), Udržal

TJ Sokol Krouna: L. Bárta - Z. Ducheček, M. Ducheček, Kulhavý, Stodola (84. Pešek) - Skala, Bečička, Holas, Vaňák - Šebek (75. Bělský), Svatoň

V příštím kole přivítá TJ Sokol Krouna "A" v neděli 23. 9. 2012 od 16:30 v dalším okresním derby fotbalisty TJ Luže.

Fotbalisté TJ Sokol Krouna "B" po výhře 4:3 v Nasavrkách hostí v sobotu 22. 9. 2012 od 16:30 fotbalisty 1. FC Bojanov.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.