TJ SOKOL KROUNA "B" – TJ SOKOL ŽLEBSKÉ CHVALOVICE 3:1 (0:0)

Krouna - Ze začátku byla hra s obou stran opatrnější místy i uspávající a to zejména ze strany domácích hráčů. Přesto si oba celky v prvním poločase nějaké šance vytvořili, ale ty buď ztroskotali na nepřesné přihrávce nebo dobře chytajících brankářích. Jediná čistá gólová příležitost vznikla po úniku po straně, kde Z. Macháček poslal přízemní centr do malého vápna, kde už byl připravený M. Pekař, který naneštěstí trefil pouze staticky stojícího brankáře. A tak se šlo po prvním poločase do kabin za stavu 0:0.

Do druhé poloviny zápasu nastoupili domácí s jednou změnou v sestavě. A poté vystřídali i zbývající hráči čekající na příležitost zasáhnout do hry. Tento tah přispěl k oživení hry a zlepšenému výkonu domácích. První větší šance přišla v 74 minutě, kde na malém vápně byli rovnou dva hráči domácích sami před okrytou pravou stranou brány a Ji. Drahoš se zorientoval jako první z čehož pramenila změna stavu skóre, a tak domácí se ujali vedení 1:0. Domácí byli ještě v euforii ze vstřeleného gólu a bohužel ihned po rozehrávce inkasovali, když domácí brankář M. Dubinec byl tváří v tvář hostujícímu Zitovi bez šance. Chvíli trvalo než se domácí dostali opět do hry a v 80 minutě udeřil , šikovnou tečí, hlavičkou Z. Macháček a domácí šli opět do vedení. Hosté , opařeni inkasovaným golem, začali fyzicky odpadat a tak Z. Macháček udeřil podruhé v rozmezí 3 minut a stanovil stav zápasu na konečných 3:1.

Celý tento zápas provázeli nepřesnosti v rozehrávce, které měli ke spokojenosti diváků daleko. Po rozpačitém výkonu, zlepšené bojovnosti a i třem brankám zůstaly tři body domácímu týmu Krouny.

Branky: 75’ Zita - 74’ Ji. Drahoš, 80’ a 83’ Z. Macháček

Počet diváků: cca 40

Žluté karty: J. Stodola

Rozhodčí: Malivánek

Sestava TJ Sokol Krouna "B": M. Dubinec – J. Obrovský, Jar. Drahoš, L. Pešek, J. Stodola (60’ M. Kulhavý) – M. Bodlák, M. Tušla, Ji. Drahoš – M. Pekař (46’ J. Bárta), Z. Macháček, J. Pospíšil (60’ T. Janko)

V sobotu 13. Října změří své síly fotbalisté TJ Sokol Krouna B s SSS Kočí, a to opět doma.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.