FK JISKRA HEŘMANŮV MĚSTEC "B" - TJ SOKOL KROUNA "A" 2:2 ( 1:1 )

Krouna - V úvodu utkání začali domácí aktivněji, ale paradoxně jsme se do šancí dostávali my. Bohužel žádnou příležitost jsme nedokázali využít. Do vedení jsme se dostali, když si domácí obránce "napálil" míč do vlastní branky 0:1! Bohužel hned v zápětí jsme neuhlídali domácího útočníka, který prošel přes dva obránce a vyrovnal na 1:1! Mimochodem tento útočník nám "zatápěl" po celý zápas.

V druhém poločase se do vedení dostali hráči Heřmanova Městce. Po chybě obrany se k míči dostal jeden z domácích hráčů a po pěkné kombinační akci nekompromisně zakončil 2:1. Ihned potom jsme si začali vytvářet příležitosti ke srovnání. Bohužel to vypadalo jako na festivalu v neproměňování šancí. Záchrana přišla v poslední minutě (resp. v 93. minutě). Na rohový kop si krásně naběhl Patrik Bělský a hlavou poslal míč na pravou tyč domácí branky. Naštěstí pro nás se odražený míč dostal k Jirkovi Drahošovi, který už neměl problém dopravit míč do brány 2:2!

V tomto zápase jsme nedokázali využít spoustu šancí, a tak můžeme být rádi alespoň za bod, který jsme vydřeli v poslední minutě. Pozitivní na tomto utkání bylo, že jsme za stavu 2:1 nesložili zbraně, ale naopak každý se maximálně snažil, aby se stav utkání otočil.