VÁNOČNÍ TURNAJ V ŠIPKÁCH

Krouna - Jarda team Krouna uspořádal v sobotu 22. 12. 2012 od 13:00 po jednoroční pauze opět Vánoční turnaj v šipkách. Tento dříve v Krouně populární sport byl před začátkem minulé sezony na hranici samotného zániku. Soupisku hráčů se však podařilo dát doslova v hodině dvanácte dohromady, a proto poslední krounský šipkařský klub nadále úspěšně pokračuje v 1. lize, ze které mimochodem nikdy ve své už 15-leté historii nesestoupil. Klub, který byl v roce 2003 přejmenován na počest jeho tragicky zesnulého zakladatele Jardy Suchého z NŠ Krouna na Jarda team Krouna, skončil v loňské sezóně na krásném 2. místě (viz. foto) a v letošní sezoně se zatím po polovině soutěže drží na 4. místě základní části I. ligy Pardubicka. Soupisku mužstva se v současné době podařilo stabilizovat a rozšířit, tvoří ji: Bárta Jan, Bukáček Zdeněk, Drahoš Ondřej, Dubinec Michal, Pekař Adam, Pospíšil Jan, Svoboda Ladislav, Zástěra Pavel, Žďánský Marek.

Po "nucené" pauze tak parta nadšenců tohoto sportu opět uspořádala v minulosti oblíbený Vánoční turnaj. Turnaj byl určen pro registrované i neregistrované hráče bez rozdílu věku a pohlaví. Turnaje jednotlivců se zúčastnilo 15 hráčů. Vítězem se stal Jaromír Hruša z Radimi, mimochodem mistr Pardubického kraje pro rok 2012, který ve finále porazil po velmi tuhém boji domácího Ladislava Svobodu. Nejlepší ženou byla Hanča Hrušová z Radimi, která v bitvě o pohár porazila domácí Ivu Nekvindovou. Po skončení turnaje jednotlivců proběhl ještě turnaj dvojic, kterého se zúčastnilo 8 náhodně vylosovaných týmů. Vítězem turnaje dvojic, na který dorazili i další "opozdilci" z Hlinska, a který se protáhl až do večerních hodin se stal domácí Ondřej Holas s Josefem Malinským (Sportbar Hlinsko), kteří ve finále zdolali dvojici Jaromír Hruša a Pavel Severýn (Sportbar Hlinsko).

Všem účastníkům děkujeme za účast a perfektní atmosféru a těšíme se na další ročník.