Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
SOUSTŘEDĚNÍ DAŇKOVICE 2013 - MUŽI TJ SOKOL KROUNA

Krouna - Fotbalisté TJ Sokol Krouna vyrazili v rámci hlavní fáze zimní přípravy opět na třídenní soustředění do známého prostředí penzionu Selský Dvůr v Daňkovicích, v jehož okolí polykali od pátku 8. 2. 2013 náročné tréninkové dávky. Po rychlém ubytování čekal všechny první výběh na Buchtův kopec a následné frekvenční sprinty v zasněženém terénu, dopolední část byla zakončena fotbalem na místním hřišti za penzionem. Po obědě a krátkém odpočinku na pokojích jsme vyrazili do haly ve Svratce, kde všichni absolvovali hlavní tříhodinovou fázi, kde se pravidelně střídaly míčové hry s náročnými cviky na jednotlivých stanovištích. "Nejoblíbenější" zastávkou se stal opět běh na trampolíně (viz. foto). Před odjezdem na penzion jsme v rámci regenerace navštívili bazén v hotelu Mánes ve Svratce, kde byl plaváním zakončen první den tréninkové jednotky. Ve večerních hodinách nemohlo chybět ani posezení a utužování kolektivu v oblíbeném "sklípku" penzionu.

 

Druhý den soustředění začal opět v hale ve Svratce, kde po dobu tří hodin znovu probíhaly vyčerpávající fyzické cviky střídané míčovými hrami. Po návratu na penzion a následném výborném obědě si mohli fotbalisté vybrat mezi běžeckými lyžemi a výběhem do okolí. Větší část zvolila výběh a následný fotbal na hřišti, ale i druhá polovina si pochvalovala výbornou projížďku na běžkách z Rokytna směrem na Sklené. Sobotní fáze byla opět završena bazénem ve Svratce.

 

Foto: Ing. Bukáček Zdeněk

 

Závěrečný den byl zakončen dopoledním výběhem na Buchtův kopec se závěrečným fotbalem. Po obědě jsme celé třídenní náročné soustředění ukončili a rozjeli se k domovům.

 

Po celou dobu soustředění si opět všichni pochvalovali výbornou stravu a přátelské prostředí penzionu Selský Dvůr, děkujeme a těšíme se na příští rok! Za trenérské trio děkuji také všem hráčům, kteří se soustředění zúčastnili a vytvořili znovu výborný kolektiv!

 

Soustředění se zúčastnili:

 

trenéři: Michal Potužák, Zdeněk Bukáček, Miloš Kyncl

 

hráči: Ondřej Holas, Pavel Svatoň, Michal Kulhavý, Libor Pešek, Filip Šebek, Tomáš Bečička, Zdeněk Skala, Zdeněk Ducheček, Martin Ducheček, Marek Černý, Michal Černý, Zdeněk Charouz, Jan Pospíšil, Zdeněk Macháček, Jan Bárta, Milan Bodlák, Martin Truneček, Patrik Bělský, Milan Broulík, Tomáš Janko, Martin Mach

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Ing. Bukáček Zdeněk

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.