Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
TJ SOKOL KROUNA - TJ TATRAN MIŘETICE 2:4 (1:0)

Krouna - Domácí se v derby zápase ujali vedení už v 9. minutě po přesné hlavičce Bečičky. Poté si obě mužstva vypracovala zajímavé příležitosti, ale branka nepadla ani na jedné straně. Ve 25. minutě po levém křídle utíkal agilní Najman a křižující Z. Ducheček viděl po tvrdém zákroku červenou kartu. Hosté podle předpokladů převzali otěže zápasu, domácí však pozorně bránili a celkem bez problémů do poločasu kontrolovali nadějný výsledek.

 

Druhá půle pokračovala ve stejném trendu, hosté měli více ze hry, ale domácí je do ničeho vážnějšího nepouštěli. V 60. minutě navíc přidal druhou branku důrazně hlavičkující Macháček a domácí se i o deseti dostali do nadějného vedení. Hostům se však povedlo snížit v 71. minutě zásluhou střídajícího Douši. V 76. minutě, po chvilce váhání odpískal hlavní rozhodčí Šlor, po šlapáku jednoho z hostů na O. Holase penaltu a domácí se nestačili divit. Ze značky pokutového kopu se nemýlil P. Řezníček a srovnal na 2:2. Rozčílení a nekoncentrování domácí vzápětí dostali třetí branku po centru z pravé strany a důrazu T. Řezníčka. Krouna vrhla všechny síly do útoku, mohla ještě vyrovnat, ale Bečička nastřelil pouze tyč. V závěru se hosté do otevřené obrany prosadili po čtvrté, kdy se z hranice pokutového území trefil opět T. Řezníček.

 

Foto: Dubinec Michal

 

Zápas ovlivnilo brzké vyloučení, které změnilo průběh hry, nicméně domácí do první branky Miřetic měli otěže zápasu pevně v rukou. Poté se navíc do hry vložil i hlavní rozhodčí, Krouně v závěru docházely síly, a tak opět už po několikáté nedokázali dotáhnout nadějné vedení do úspěšného konce a prohráli 2:4.

 

branky: 9. Bečička, 60. Macháček - 71. Douša, 76. P. Řezníček, 80., 87. T. Řezníček

rozhodčí: Šlor - Pagáč, Seibert

ŽK: 7:3

ČK: 1:0

diváků: 230

 

TJ Sokol Krouna: Kulhavý - Z. Ducheček, M. Ducheček, Holas, Bečička - Vaňák (86. D. Bělský), M. Černý (81. Stodola), Skala, Svatoň - Macháček (70. Šebek), Charous

 

TJ Tatran Miřetice: Alinče - Slanina, Kopecký (9. Dejnožka), T. Najman (84. Procházka), Sokol - Beran (83. Doležal), P. Řezníček, Hájek, Kouba - T. Řezníček, M. Najman (60. Douša)

 

V příštím kole se utká TJ Sokol Krouna A v sobotu 20. 4. 2013 od 17h na hřišti v Hlinsku s rezervou místního FC.

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

 

 

 

 

Ing. Bukáček Zdeněk

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.