Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
SK VORTOVÁ - TJ SOKOL KROUNA "B" 1:3 (0:1)

Krouna - Za krásného jarního počasí vyrazili fotbalisté místní rezervy na další mistrovské utkání. Soupeřem byl i přes nepříznivé postavení v tabulce velmi nepříjemný tým na obzvláště domácí půdě- SK Vortová. Sestava oproti posledním zápasům zaznamenala drobné změny- chyběli zkušení matadoři Petr Vávra a Libor Peškem.

 

Z počátku utkání se hrála opatrná partie ze zajištěné obrany. Především však ve kvalitně vyztuženém středu hřiště měli hosté mírně navrch.

 

První branku utkání zaznamenal zhruba ve 30. minutě tradiční kanonýr Macháček, který po centru z pravé strany pohotově uklidil nepovedenou střelu Pospíšila. Kromě vstřelené branky byli i opticky lepší hostující hráči a to ještě několik slibných šancí zůstalo nevyužito. Do kabin tedy naši hráči odcházeli s jednobrankovým náskokem.

 

V úvodu druhé půle se domácím podařilo vyrovnat, když po standartní situaci si míč do vlastní brány nešťastně srazil jeden z obránců Sokola.

 

Naši hráči však právě tuto nešťastnou branku přijali jako výzvu a po chvíli soupeři opět odskočili do jednobrankového vedení - Zdeněk Macháček střelou z dvaceti metrů překvapil domácího brankáře.

 

Vortová se snažili o vyrovnání, dokonce nastřelila tyč! Do kolen je však opět dostal Zdeněk Macháček, který využil důrazu Martina Macha a pohodlně dopravil balon do prázdné brány. Tato branka utkání definitivně zlomila a zbytek zápasu se dohrával už jenom z povinnosti.

 

Vzhledem k průběhu utkání zasloužená výhra hostí potěšila i řadu fanoušků, kteří do Vortové zvážili cestu.

 

Pokřik "Krouna je hvězda, Krouna je nejlepší" poté rozezněl celou Vortovou a hostující hráči odjeli domů s tříbodovým hroznem a na jaře ještě nepoznali hořkost ztráty bodů!

 

Sestava: Chlupáč- Drahoš Jan, Obrovský, Bárta Jan, Vaňák Jiří, Kulhavý, Drahoš Jiří, Stodola, Janko, Macháček (Mach, Tušla, Pekař)

 

 

V příštím kole hostí na domácím hřišti v sobotu 27.4. od 17:00 rezervu FC Nasavrky.

 

Šmahel Vojtěch

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.