Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - SK VÍTANOV 3:5 ( 1:3 )

Krouna - Poslední zápas podzimu na domácím hřišti našim nevyšel podle představ. Sice v 7. minutě prostřelil Petr Vávra hostujícího brankáře, ale to bylo z naší strany pro první poločas všechno. Hosté před zkráceným poločasem ( o 10. minut )  otočili třemi slepenými brankami v 17., 19. a 20. minutě na 1:3.

Druhý poločas začal pro nás další inkasovanou brankou hned z prvního útoku. Ve 20. minutě střelou pod břevno ukončili hosté své střelecké dovednosti a začali hrát i domácí. Ve 29. minutě snižoval Ladislav Nekvinda do prázdné branky 2:5. Z dalšího protiútoku  nám rozhodčí daroval další gól, i když nepřešel brankovou čáru.

Za druhý poločas se naši hráči ŠESTKRÁT řítili na osamoceného brankáře, ale nabídnutou šanci nedokázali ani jednou využít.

Fakta zápasu:

Sestava TJ Sokol Krouna: Drahoš, Kunhart, Jiruše, Jelínek, Nekvinda L., Vávra, Novák, Filipi, Nekvinda J ., Nekvinda M., Kratochvíl, Gregor, Zástěra

Další mistrovské utkání se hraje v  NEDĚLI  11.10. v 10.00 hodin  proti Hornímu Bradlu ( hřiště Bojanov ).