TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK VE SVRATCE

Krouna - V sobotu dne 22.6.2013 jsme se tradičně zúčastnili memoriálu Emila Vambery, fotbalového turnaje mladších přípravek ve Svratce.

Turnaj byl jako vždy výborně připraven a v krásném fotbalovém prostředí se odehrálo mnoho zajímavých fotbalových bitev.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů. Ve 2 skupinách po čtyřech družstev se hrálo systémem každý s každým, 2 x 15 min. Po odehrání zápasů ve skupinách se střetli týmy z obou skupin křížem o celkové umístění.

Ve skupině A, ve které jsme byli nalosováni, jsme se utkali s týmy: Sokol Stěžery 1, SK Svratka, Sokol Prosetín.

Zápasy jsme odehráli v následujícím pořadí:

TJ Sokol Krouna - Sokol Stěžery 1  3:10

Branky: Michal Bečička 2x, Lukáš Janko

V prvním zápase nás čekal papírově nejtěžší soupeř. Předpoklady se naplnily a mladíci od Hradce Králové nás zaslouženě přehráli a vysoko zvítězily.

TJ Sokol Krouna - SK Svratka  11:0

branky: Adam Lorenc 3x, Milan Otradovský 2x, Marek Bečička 3x, Michal Bečička 3x

Mladý tým ze Svratky nestačil vzdorovat našim fotbalistům prahnoucím po prvním vítězství v turnaji.

TJ Sokol Krouna - Sokol Prosetín  3:1

branky: Michal Bečička 2x, Marek Bečička

Zápas ve kterém se "lámal chleba". Na poslední zápas ve skupině byli kluci patřičně namotivováni. Vítěze tohoto utkání čekal souboj o medaili, poraženého zápas o 5.místo.

S okresním rivalem nás čekal těžký zápas, ale kluci jednoduše chtěli vyhrát a pro vítězství udělali maximum.

TJ Sokol Krouna - FC Křižanov  4:2

branky:  Michal Bečička 3x, Milan Otradovský

Souboj o třetí místo byl velmi dramatický. Soupeř se ujal po ostré ráně z přímého kopu vedení 1:0. Do poločasu však stačili kluci otočit výsledek v náš prospěch na 2:1.

Křižanovští na začátku druhé půle srovnali na 2:2 a hrálo se jakoby od nuly. Síly ubývaly na obou stranách a bylo zřejmé, že kdo vstřelí rozdílovou branku získá bronz.

O "bronzovou" branku se postaral Michal Bečička a čtvrtým gólem soupeře dorazil Milan Otradovský.

Se závěrečným hvizdem vypukla obrovská radost našich bojovníků.

Po letech nezdarů jsme konečně na turnaji ve Svratce uspěli a za třetí místo si odvezli medaile a pěkný pohár.

Turnaj ovládli fotbalisté SC Radotín, kteří předčili ve finále Sokol Stěžery.

Bronzovou medaili vybojovali: Ondřej Janko – Ondřej Švanda, Václav Pokorný, Václav Modráček, Milan Otradovský – Adam Lorenc, Lukáš Janko, Marek Bečička, Michal Bečička

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.