OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH PŘÍPRAVEK – IV. KOLO + DOHRÁVKA I. KOLA

Krouna - Čtvrté kolo okresního přeboru nám "postavilo do cesty" družstva z Vítanova a Svratouchu, dále jsme dohráli s týmem Vítanova odložené utkání z kola prvního.

Všechna utkání jsme odehráli na domácím hřišti a musím říci, že se jednalo o povedená vystoupení, byť poslední zápas nám nevyšel výsledkově.

Podstatné pro nás trenéry je, jakým způsobem se naši svěřenci na hřišti prezentují – tzn. individuální schopnosti s míčem, kombinační hra, bojovnost a vůle po vítězství. Tyto aspekty jsme u většiny hráčů tuto neděli nepostrádali. Předvedenými výkony chlapci odčinili poslední domácí nepovedené vystoupení...

IV. KOLO

TJ Sokol Krouna – Vítanov 15:4 (6:2)

Branky: Libor Pešek 2x, Marek Nekvinda 5x, Milan Otradovský 2x, Zástěra Martin, Michal Bečička 4x, Kryštof Pavliš

Od úvodu utkání byla vidět na našich fotbalistech velká chuť do hry. Vzhledem k navyšujícímu se počtu odehraných zápasů se také čím dál více projevuje sehranost obou formací, které jsou nasazovány do hry. Chlapcům se dařilo také v koncovce což se projevilo na konečném skóre.

Svratouch - TJ Sokol Krouna 5:6 (3:2)

Branky: Michal Bečička 3x, Libor Pešek, Marek Nekvinda 2x

Utkání, které rozhodně nepostrádalo náboj jsme nezačali vůbec dobře.

Soupeř z počátku těžil z dlouhých výkopů svého brankáře až před naší branku, kde doráželi jeho útočníci balóny do naší brány. Po necelých osmi minutách to bylo z našeho pohledu 0:3. Změna v obrazu hry a také ve skóre nastala, až když naši hráči rychleji  přistupovali k soupeřovým útočníkům a zachytávali dlouhé výkopy jejich brankáře. Od tohoto momentu jsme měli navrch a postupně také přidávali branky. Do poločasu jsme stihli dvě a ve druhé půli jsme 4 góly zápas otočili.

Výborný zápas odchytal brankář Matěj Zástěra, který několika pěknými zákroky pomohl svému týmu k vítězství.

Dohrávka 1. kola

TJ Sokol Krouna – Vítanov 4:5 (3:5)

Branky: Milan Otradovský, Michal Bečička 3x

Po vypjatém derby se Svratouchem a s vědomím úvodního jasného vítězství nás tentokráte Vítanovští zaskočili. Rychlými brankami se dostali do vedení a poté pečlivě bránili.

Kluci předvedli dobrý výkon a kombinační hrou se dostávali do spousty šancí, ale asi se vystříleli v předešlých utkáních. Zejména Marek Nekvinda trefoval břevna či jeho přímé kopy končili těsně vedle tyčí hostujícího brankaře.

Kluci zaslouží pochvalu za snahu o zvrat do poslední vteřiny zápasu.

Za TJ Sokol nastoupili: Daniel Tomášek, Matěj Zástěra - Martin Zástěra, Ondřej Švanda, Matěj Zahradník, Milan Otradovský - Marek Nekvinda, Libor Pešek - Lukáš Janko, Michal Bečička, Václav Modráček, Kryštof Pavliš, Daniel Štorek

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

V pátém kole máme volno a na šesté kolo zajíždíme dne 28.9.2013 do Luže. Po utkání s domácím týmem nás čekají dva zápasy s chlapci z Orle.