TJ SOKOL KROUNA - SK VÍTANOV 3:1 (1:1)

Krouna - Bojovné, nepříliš pohledné utkání plné osobních soubojů. Hosté šli do vedení už ve 2. minutě, kdy po brejku a penaltovém zákroku Janouška se nemýlil J. Jůn. Krouna vyrovnala po rohovém kopu a důrazné hlavičce D. Bělského. Utkání muselo být ve 26. minutě přerušeno do příjezdu záchranné služby, jelikož byl po osobním souboji s podezřením na zlomená žebra sanitkou odvezen L. Jůn. První půle se pak po této nepříjemné pauze už pouze "dohrávala".

branky: 20. D. Bělský, 49. Svatoň (P), 84. Černý - 2. J. Jůn (P)

diváků: 120

TJ Sokol Krouna: P. Janoušek (60. Bárta) - Z. Ducheček, Holas, Kulhavý, Svatoň - P. Bělský (70. M. Ducheček), Černý, Bečička, Vaňák - D. Bělský, Charous (80. Tušla)

SK Vítanov: Bednár - Picek, Doležal (86. Michek), T. Neuwirth, L. Jůn (26. Daniel) - Stehno, J. Jůn (26. P. Neuwirth), Neslušan, Alinče - Kučera, Novák (82. Nosál)

Ve druhé půli domácí brzy proměnili penaltu a až na pár brejků hostí, kteří si s nabídnutými šancemi nedokázali lépe poradit, už kontrolovali vývoj utkání. Výsledek pečetil pěknou střelou Černý. Krounští fotbalisté měli po celý zápas územní převahu, ale velice těžko překonávali pozornou obranu Vítanova a až přílišná riskantní hra v obranné fázi přinášela hostům zajímavé brejkové situace. Domácí tak mohou děkovat P. Janouškovi, který výbornými zákroky na brankové čáře v první půli vytěsnil na roh tři gólové šance Vítanova a zachránil tak Krouně tři body.

V příštím kole zajíždí krounské áčko v neděli 13. 10. 2013 od 16:00 na hřiště nepříjemného protivníka do Tuněchod. B-tým po sobotní výhře 2:1 nad Žlebskými Chvalovicemi zavítá v sobotu 12. 10. 2013 od 16:00 na hřiště do Kočí.

TJ Sokol Krouna B - Žlebské Chvalovice 2:1 (0:0)

branky: Tušla, P. Bělský – Veselý