MLŽ: SK DŘENICE - TJ SOKOL KROUNA 2:6 ( 2:2 )

Krouna - Za deštivého a chladného počasí se naši mladší žáci představili v dalším mistrovském utkání na hřišti ve Dřenicích. Ze začátku to vypadalo, že favoriti jsou domácí, i když umístění v tabulce tomu neodpovídá. Už v sedmé minutě se ujali vedení střelou k tyči. V 11. minutě vystřelil na domácí branku Halamka a od domácího obránce se míč odrazil do branky. Od 18. minuty jsme se dostali do vedení střelou k tyči, kterou vyslal na branku opět Halamka. Ještě před koncem poločasu se domácím podařilo vyrovnat, kdy na dvakrát překonali našeho brankáře.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme tři body vybojovat a tak jsme se pustili do soupeře. Snaha vyšla najevo až ve 13. a 15. Minutě, kdy nejdříve střelou k tyči a potom po rohu skóroval Halamka. Byli jsme ve druhém poločase lepším týmem a proto další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 26. minutě Halamka střílí pod břevno a o dvě minuty později je faulován v pokutovým území. Na penaltu si postavil míč Jiruše a k tyči pečetil vítězství hostů na 2:6.

Sestava TJ Sokol Krouna: Kunhart, Nekvinda L., Jiruše, Jelínek, Halamka, Vávra, Filipi, Gregor, Kratochvíl, Nekvinda M.

Další utkání se hraje v SOBOTU 24.10. v 9:00 hodin v Hrochově Týnci. Odjezd z hřiště je v 8:00 hodin.