Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK - XII. KOLO

Krouna - Po dlouhé době se naše mladší přípravka představila na domácím hřišti v Krouně. Za vydařeného počasí jsme odehráli dvě utkání proti týmům z Horního Bradla/Trhové Kamenice a Rváčova.

 

H. Bradlo/T. Kamenice – Krouna

 

Svůj první mistrák v tomto zápase odehrála naše nová posila Agáta Chlupáčová, a nutné říci, že premiéra se ji více než povedla. Na své konto si připsala čtyři branky. Další kanonýři v tomto zápase byli: Mára Bečička ( pět branek – 1x vymetená pavučina v růžku branky z trestňáku) a Ondra Janko ( tři branky). Pája Nekvinda vychytal nulu.  Ve hře bylo vidět, že naše "borce" fotbal baví a mají z něho radost, dařily se kličky a několikrát se povedla i pohledná kombinace. Na druhou stranu se nám moc nedařilo sledovat hru kolem sebe ( automatické obsazovaní volných hráčů ) a musíme zapracovat na nabíhání si na nahrávky.

 

branky: 5x Mára Bečička, 4x Agáta Chlupáčová, 3x Ondra Janko, 1x Tom Nekvinda, 1x Áďa Pešek

 

Krouna – Rváčov

 

V druhém utkání proběhla v našich řadách malá rošáda. Zadní útočníci se přesunuli na pozici předních útočníků a naopak. S touto změnou jsme se nevyrovnali moc dobře a bylo vidět, že hlavně naší přední útočníci nevědí co přesně hrát. Postupně se naše hra, alespoň trochu srovnala. Z pozice brankáře dal jednu branku Pája Nekvinda, který si naběhl na roh a přízemní střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě. I v tomto zápase za sebe Pája nepustil žádnou branku.  Svůj první hattrick si vystřílel Áďa Pešek.

 

branky: 3x Áďa Pešek, 2x Tom Nekvinda, 1x Ondra Janko, 1x Maty Pešek, 1x Vojta Kyncl, 1x Pája Nekvinda

 

Zápasy byly odehrány v tomto složení: Pavel Nekvinda – Ondřej Janko, Matyáš Pešek, Daniel Pavliš, Vojtěch Kyncl, Adam Pešek, Tomáš Janko, Marek Bečička, Tomáš Broulík, Agáta Chlupáčová

 

Pochvala patří všem našim hráčům za jejich aktivní přístup a hlavně radost ze hry, kterou při fotbale ukazují. Výrazný pokrok je vidět v samostatném rozhodování dětí při zápase (dále je v tom podporujme, přinese to ovoce všem).

 

Záměrně neuvádím celkový výsledek zápasu - není důležitý (i když pozorný čtenář se výsledek dozví).

 

PRO ZÁJEMCE, KTEŘÍ BY ZA NÁS CHTĚLI HRÁT NEBO S NÁMA ZKUSIT JEN TRÉNINK (ROČNÍK 06,07,08,09), TAK TRÉNINKY MÁME KAŽDÉ ÚTERÝ A PÁTEK OD 17:00. TAK DORAŽTE BUDEME JEN RÁDI.

 

Vaňák Miloš ml.

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.