TJ SOKOL KROUNA - SK TUNĚCHODY 2:1 (1:1)

Krouna - Domácí, ale hlavně hosté přijeli v hodně okleštěné sestavě, a tak za Tuněchody nastoupil i 52letý trenér Mattuš. Nejprve Svatoň v samostatném úniku vůbec netrefil branku a tak udeřilo na druhé straně, kdy domácího obránce Kulhavého obral ve vápně o míč Adámek a ve 12. minutě otevřel skóre. Ve 23. minutě se opřel zpoza vápna do odraženého míče Vaňák a výsledkem byla povedená rána, která skončila až v síti Slezákovy svatyně. Do šaten se proto odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Domácí chtěli ve druhé půli ukořistit na svém hřišti tři body a blízko tomu byli v 56. minutě, kdy v nejhezčí akci utkání putoval míč po ose Bečička, Bodlák až na do prázdné branky zakončujícího Svatoňe. V zápětí mohli však hosté vyrovnat po nepřesné rozehrávce Holase, ale brankář L. Bárta vytáhl Adámkovi z bezprostřední blízkosti téměř jistý gól na roh. V samém závěru mohl vyrovnat znova osamocený Adámek, ale čarující Bárta tentokrát i s přispěním tyče zachránil pro domácí tři body. Z protiútoku mohl ještě do otevřené obrany pečetit skóre Svatoň, ale střela z voleje opět nemířila mezi tři tyče. Krouna tak hlavně díky skvělým zákrokům L. Bárty získala na domácím hřišti další tři body.

branky: 23. Vaňák, 56. Svatoň - 12. Adámek

rozhodčí: Vojta - Šmaha, Filipi

diváků: 120

TJ Sokol Krouna: L. Bárta - Z. Ducheček, M. Ducheček, Kulhavý, Holas - Bodlák (75. Bouška), Bečička, Vaňák, Bárta - Černý (55. Bělský), Svatoň

SK Tuněchody: L. Slezák - Bažant, Bořil, Kučera, Fišer - Pokorný, D. Slezák, Mattuš, Durilla - Adámek, Kudyn

V příštím týdnu zajíždí krounské áčko nejprve v pátek 30. 5. 2014 od 18:00 v dohrávaném 22. kole na hřiště do Vítanova. V neděli 1. 6. 2014 od 17:00 pak zavítá na hřiště do Miřetic.

TJ Sokol Krouna B - SSS Kočí  2:3 (1:2)

branky: J. Ducheček, Janko - 3x Fantl