TJ SOKOL KROUNA B - SK RONOV NAD DOUBRAVOU B 4:1 (2:0) + FOTOGALERIE

Krouna - B-tým pokračoval posledním domácím zápasem sezony v dobrých výkonech a potěšil fanoušky útočným fotbalem a zaslouženou výhrou 4:1. Krouna vedla o poločase 2:0 zásluhou dvou zásahů J. Drahoše. Domácí ve druhé půli přidali další dvě branky a až v 80. minutě pokazil opět výborně chytajícímu Chlupáčovi nulu po odraženém míči z rohového kopu hostující Samek. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale domácí několik dalších slibných šancí neproměnili.

branky: Jiří Drahoš 2x, Pospíšil, Truneček - Samek

diváků: 50

TJ Sokol Krouna B: Chlupáč - Stodola, Vaňák, J. Ducheček, Bouška - Janko, P. Bělský, Tušla, Mach (55. Truneček) - Drahoš (70. Pekař), Pospíšil (70. M. Bukáček)

Poslední zápas sezony v Luži (neděle 15. 6. 2014, 17:00) už nemůže nic změnit na konečném 7. místě B-týmu ve IV. třídě v sezoně 2013-2014.

Stejně jako u A-týmu jsou zejména výkony na domácím hřišti, kde fotbalisté béčka získali z možných 39 bodů krásných 30, příslibem do příští sezony.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.