TJ SOKOL KROUNA - TJ SOKOL HOLETÍN 3:2 (0:1)

Krouna - V derby byli hosté v první půli fotbalovější a ve 40. minutě se ujali vedení po rychlé akci po pravé straně, kterou zakončil střelou zblízka Zdražil. Velmi důležité utkání se tak pro domácí po první půli vůbec nevyvíjelo dobře.

Krouna však, jako už po několikáté zbraně nesložila a ve druhé půli to byli domácí, kteří byli lepším mužstvem. V 52. minutě vyrovnal skákavou střelou zpoza vápna Bečička a domácí měli další šance, ale Holetín několikrát podržel brankář Byrtus, zejména proti šancím Svatoně a Macháčka. Hosté hrozili už jen z rychlých brejků a po jednom z nich a následném přímém kopu nedokázal zkrotit nepříjemný balón brankář Kulhavý a dobíhající Wasserbauer už měl z bezprostřední blízkosti snadnou úlohu 1:2. Domácí se nevzdali, jejich snaha však byla dlouho bezzubá. Vyrovnat se tak Krouně podařilo až v 85. minutě, kdy balón ze standartní situace od půlící čáry domácí prodloužili přes vybíhajícího Byrtuse a Vaňák už měl snadnou úlohu a do prázdné branky vyrovnal na 2:2. Krouně se nakonec povedlo vybojovat výhru v 90. minutě utkání zásluhou Bečičky, který z přímého volného kopu trefil ve zdi stojícího holetínského hráče a tečovaný míč do protipohybu zajistil domácím velmi důležité tři body.

branky: 52., 90. Bečička, 85. Vaňák - 40. Zdražil, 72. Wasserbauer

rozhodčí: Felkl - Šeps, Chour

diváků: 100

TJ Sokol Krouna: Kulhavý - Ducheček, Holas, Bečička, Kiričenko - Stodola (46. Vávra), Vaňák, Svatoň, P. Bělský (61. Bárta) - D. Bělský (75. Pražan), Macháček (90. Drahoš)

TJ Sokol Holetín: Byrtus - Černý, Vondráček, Zdražil, Filipi - Zárybnický, Novák (85. Zeman), Pilař, Wasserbauer - Beneš, Ceral