OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH PŘÍPRAVEK - X. KOLO

Krouna - V neděli 12.4.2015 jela starší přípravka TJ Sokol Krouna ke svým prvním jarním utkáním okresního přeboru do Chrasti. Pohyb na zeleném trávníku byl pro nás příjemnou změnou po uplynulé halové části sezony, kterou jsme rozhodně nelenošili a pilně se připravovali na tyto jarní boje. Naši připravenost měli hned v prvním kole prověřit velmi zdatní soupeři - a to domácí Chrast a hostující Proseč.

TJ Sokol Krouna - SK Chrast 11:6 (6:2)

"Bláznivou" gólovou přestřelku předvedli kluci obou týmů hned ve svém prvním jarním vystoupení. Fanoušci a rodiče malých fotbalistů viděli úctyhodných 17 branek v jednom zápase a některé zásahy byly opravdu výstavní. Utkání ale přeci jen měli pevněji ve svých rukách kluci z Krouny a na konci zápasu se mohli radovat ze svého prvního jarního vítězství.

Branky: Pešek Libor 5x, Otradovský Milan 2x, Tomášek Daniel, Janko Lukáš, Pokorný Václav, Zástěra Martin

TJ Sokol Krouna - FK Proseč 8:1 (4:0)

Průběh zápasu určitě nebyl tak jednoznačný, jak by mohl napovídat výsledek. Kluci z Proseče byli velmi houževnatým soupeřem a hned ze začátku zápasu několikrát velmi nebezpečně ohrozili branku Krouny. Střelecký účet jako první prolomili hráči Krouny a trpělivou hrou postupně navyšovali svoje vedení až na poločasových 4:0. Druhý poločas již probíhal pod taktovkou hráčů Krouny, kteří svůj výborný výkon potvrdili i ve druhém poločase.

Branky: Pešek Libor 4x, Otradovský Milan 2x, Janko Lukáš, Lorenc Adam

Za TJ Sokol Krouna nastoupili: Venda Modráček, Martin Zástěra, Lukáš Janko, Venda Pokorný, Libor Pešek, Ondra Janko, Míla Otradovský, Dan Tomášek, Adam Lorenc, Kuba Řehoř

V následujícím kole mají kluci volno.

Zveme ale všechny fanoušky, kluky, holky a rodiče na domácí zápasy XII. kola, které proběhnou 26.4.2015 od 9.ti hodin na hřišti v Krouně. Soupeři Krouny budou kluci ze Zaječic a z Proseče. Přijďte fandit!