Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
FK KAMENIČKY - TJ SOKOL KROUNA A 2:0 (0:0)

Krouna - Derby hrané v přátelské atmosféře přineslo v první půli vyrovnaný fotbal. Hosté předváděli bojovný výkon a favorit se celou první půli do žádné brankové situace nedostal. Naopak to byli právě krounští fotbalisté, kteří ve 30. minutě měli šanci ujmout se vedení, ale Stodola se ve vyložené šanci unáhlil a skákavý balón trefený "z první" vůbec nezamířil mezi tři tyče.

 

Do druhé půle domácí vystřídali a byl to právě střídající Sádovský, který v 52. minutě po standartní situaci vyskočil nejvýše a nedal hlavou Kulhavému šanci, 1:0. Hosté však zbraně nesložili, postupem času však více otevírali zadní vrátka a tak domácí začali hrozit zejména z rychlých brejků. Po jednom z nich a pěkné trefě k tyči zvýšil Horák v 74. minutě na 2:0 a bylo rozhodnuto. Krouna mohla ještě zdramatizovat utkání v 78. minutě, kdy po standartní situaci hlavičkoval nebezpečně doprostřed branky Bárta, ale Kampů jeho pokus vytěsnil nad břevno. Kameničky v závěru mohly do otevřené obrany přidat ještě další branku, ale svoje šance nevyužily a tak všechny body zůstaly, zejména za výkon v druhém poločase, po zásluze na hřišti favorita. Krouna však předvedla dobrý výkon a může jen litovat neproměněných příležitostí.

 

Branky: 52. Sádovský, 74. Horák

Žluté karty: Adámek - Bárta, Černý

Rozhodčí: Kišš - Šmaha st., Šmaha

Diváků: 150

 

FK Kameničky: Kampů - Zavřel (58. Jehlička), Chmelík (58. Hromádko), P. Adámek, Sadílek (46. Sádovský) - J. Adámek (82. D. Adámek), Pešek, Perko, Netolický - Horák, Janáček

 

TJ Sokol Krouna: Kulhavý - Z. Ducheček, Drahoš, Černý, Bárta - Stodola (84. J. Ducheček), Bečička, Vaňák, D. Bělský (50. Kiričenko) - Macháček (58. Charous), Svatoň (75. Pražan)

 

 

 

Ing. Bukáček Zdeněk

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.