TJ SOKOL KROUNA A - TJ TATRAN MIŘETICE 2:0 (1:0)

Krouna - Domácí šli do zápasu o bytí a nebytí v okresním přeboru s odhodláním a bojovností zvládnout toto utkání. V nervózním začátku mohla padnout branka na obou stranách, ale nejprve Svatoň a poté i hostující Řezníček v dobré pozici branku netrefili. Skóre se tak měnilo až v 36. minutě, kdy po nejhezčí akci utkání nacentroval z levé strany Charous na zadní tyč, kde Stodola hlavou předložil Macháčkovi balón na zlatém podnose a ten už neměl problém ho uklidit do odkryté branky, 1:0.

Domácí ve druhé půli nechtěli připustit žádné komplikace a tak hráli zejména ze zabezpečené obrany, hosté se snažili o vyrovnání, ale Krouna si těsné vedení pozorně hlídala. Uklidňující druhý gól přidali Krounští fotbalisté v 65. minutě po přesném centru z přímého kopu, který krásně uklidil na zadní tyč stoper Kulhavý. Domácí se poté zaměřili už jen na bezchybnou obranu a hrozili pouze z brejků. Miřetice poté měly více ze hry, ale žádnou nebezpečnou situaci si už nevytvořily, a tak domácí po bojovném, zodpovědném výkonu urvali velmi důležité tři body po výhře 2:0.

branky: 36. Macháček, 65. Kulhavý