Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
TJ SOKOL KROUNA - FC ZAJEČICE 1:4 (0:2)

Krouna - Hosté se ujali vedení už v 6. minutě, kdy se do odraženého míče za vápnem opřel Dejdar a střela z úhlu zapadla k levé tyči krounské branky. Na skákavém terénu se hrál v úvodních dvaceti minutách fotbal s mnoha nakopávanými balóny. Domácí byli poté lepším mužstvem, ale do zakončení se nedostávali. Ve 34. minutě utekl po rychlém brejku od půlící čáry Hromádka a s přehledem zakončil, 0:2. Domácí se mohli dočkat kontaktní branky ve 40. minutě, ale Vávra ve vyložené šanci z 5 metrů branku přestřelil.

 

branky: 50. D. Bělský - 6., 58. Dejdar, 34. Hromádko, 86. Fousek

ČK: 1:1

diváků: 80

Rozhodčí: Ďuriš - Šmaha, Vojta

 

TJ Sokol Krouna: Janoušek - Ducheček, Kulhavý, Bouška, Zelenka - Vávra, Svatoň, Truneček (77. Janko), Stodola - D. Bělský (82. Talácko), P. Bělský

 

FC Zaječice: Nejtek - Kulhánek, Hromádko, Zvolánek, B. Jeřábek - M. Jeřábek, Čechlovský, Pejcha (J. Kubelka), Fousek - Konrád, Dejdar (80. T. Kubelka)

 

Krouna zápas nezabalila a chtěla s výsledkem ještě něco udělat. Snížení se domácí dočkali už po pěti minutách, kdy důrazný D. Bělský obral o míč zaječického stopera a snížil na 1:2. Hostující Konrád navíc o tři minuty později obdržel za nakopnutí bez míče červenou kartu a domácí měli zaděláno na zvrat. Bohužel pro Krounu však z velkého tlaku vytěžili pouze břevno a zblokovanou střelu, která skončila těsně vedle. Domácí navíc v 58. minutě darovali Zaječicím třetí branku, kdy Janoušek odkopl malou domů do autu a krounští zadáci si trestuhodně nepohlídali Dejdara, který prošel mezi třemi hráči a z velkého úhlu trefil z blízka šibenici, 1:3. Domácí poté měli převahu, ale byli bezradní v koncovce, s několika střelami z dálky si Nejtek poradil. V 86. minutě přidal do otevřené obrany Fousek čtvrtý gól.

 

Krouna, tak zápas, ve kterém měla zejména po vyloučení velkou převahu nezvládla, z tlaku nevytěžila žádnou branku a zejména třetí branka, kdy domácí nezvládli jednoduchý aut utkání rozhodla. Hosté vytěžili z minima maximum a odvážejí si z Krouny tři body za výhru 1:4.

 

Ing. Bukáček Zdeněk

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.