Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
JAK SE ŽIJE NEJMLADŠÍM KROUNSKÝM FOTBALISTŮM

Krouna - Naši nejmladší fotbalisté z předpřípravky nám trošičku povyrostli, otrkali se, nasbírali i něco málo zkušeností z nejrůznějších přátelských utkání i turnajových zápasů, a tak vloni na podzim vstoupili do ostrých bojů v rámci Okresního přeboru mladších přípravek.  Čímž vlastně přestali být fotbalovou předpřípravkou a povýšili. Je potřeba říci, že se v soutěži naši kluci a holky utkávají se soupeři věkově staršími, takže pro ně není soutěž v žádném případě procházka růžovým sadem. O to větší zaslouží naši hráči pochvalu za vytrvalost a snahu bít se v každém zápase o úspěch. V podzimní části soutěže byli našimi nejlepšími výsledky remíza s Vítanovem a výhra nad Zaječicemi.

 

A jaká byla zimní přestávka? Pravidelně jsme trénovali dvakrát týdně v krounské sokolovně. Scházelo se nás průměrně 8-10. Před Vánocemi uspořádal Sokol pro kluky a holky sportovní odpoledne s občerstvením. Dále jsme během zimy měli možnost zúčastnit se velice kvalitně obsazených halových turnajů ve Skutči a v Chrudim, kde jsme poměřili síly např. s borci z Havlíčkova Brodu, Hradce Králové, Dobrušky, Pardubic, Třebíče apod. Kluci ochutnali atmosféru velkých turnajů, okusili dravost soupeřů, zahráli si ve skvěle vybavených halách – tím vším se učí a to všechno v nich, věříme, upevňuje zájem o fotbal. Opakovaně jsme sehráli také přátelská utkání s hráči obdobné věkové kategorie z Hlinska, se kterými máme kladnou bilanci vzájemných zápasů 3:2. Bohužel zatím poslední poměření sil dne 21. 4. 2016 na domácím hřišti dopadlo v náš neprospěch (3:7).

 

V současnosti se tréninky už několik týdnů odehrávají zase venku na fotbalovém hřišti a máme za sebou první hrací den přeboru. V sobotu 23. 4. 2016 jsme se ve dvou zápasech utkali v Horním Bradle nejprve s týmem Horní Bradlo/Trhová Kamenice a následně s týmem Prosetín/Holetín (oba zápasy prohra). První domácí zápasy sehrajeme v neděli 8. 5. 2016 v 9:00 a 11:00 hodin proti mužstvům Načešic a Chrasti. Přijďte fandit a povzbudit hráče mladší přípravky TJ Sokol Krouna.

 

Těšíme se na vás!

 

Bc. Martin Vtípil, DiS.

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.