Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
SK STOLANY"B" - TJ SOKOL KROUNA "A" 3 : 1 ( 0:0 )

Krouna - Snad už s postupovou jistotou jsme odjížděli do Stolan, kde se měla odehrát "bitva" o první místo v tabulce. Na tento zápas TJ SOKOL Krouna vypravil autobus i pro fanoušky, kterých se sešlo víc než dosti. Začátek utkání patřil domácím. Po našich zbytečných chybách se hráči Stolan dostali několikrát do nebezpečného zakončení. Stav utkání se naštěstí pro nás nezměnil. Postupem času začali vystrkovat "růžky" i hráči Krouny, ale domácí branku ohrozili jen výjimečně. Hráči Stolan působili fotbalovějším dojmem. Vstřelit branku se jim však v prvním poločase nepodařilo. A tak se do kabin odcházelo za stavu 0:0.

 

V druhém poločase jsme dokázali zlepšit hru a po několika pěkných akcích se dostali do slibných šancí, bohužel téměř vždy se nepovedla finální nahrávka. Co se nepodařilo nám, to se podařilo hráčům Stolan. První gól padl po přetaženém centru, který vrátil domácí útočník před branku na osamoceného hráče a ten neměl problém zakončit 1:0. Na tento stav jsem reagovali okamžitě. Ihned po rozehrávce se na velkém vápně ocitl Pavel Svatoň a střelou k tyči srovnal stav utkání na 1:1! V tento moment podrželi tým Stolan hráči "A" týmu. Především hráč Zavřel, kterému se zápas velice povedl a dvěma brankami rozhodl utkání. My jsme dohrávali o deseti, kdy po druhé žluté kartě musel opustit trávník Honza Bárta. I z tohoto důvodu se na konci žádné drama nekonalo. V tomto zápase byl jednoznačně lepší soupeř a zaslouženě vyhrál!

 

Hráči TJ SOKOL KROUNA děkují všem fanouškům za perfektní povzbuzování během celého zápasu. Bylo to úžasné !! Je jenom škoda, že jsme nedokázali zvítězit nebo urvat alespoň bod.

 

V posledním zápase sezóny poměříme síly s týmem Načešic "B", který má záchranářské starosti. Utkání začíná v 17:00 na hřišti v Krouně.

 

Fakta zápasu:

 

Góly: Zavřel 2, J. Motyčka – Svatoň

Sestava Stolan: Netolický – Nepovím, Štorek, Novotný, Němec – M. Motyčka, Zavřel, M. Novák – T. Novák, J. Motyčka, Přibyl (Šulc, Kubát).

Sestava Krouny: L. Bárta - Z. Ducheček, J. Bárta, M. Žďánský, M. Sodomka - Jiří Drahoš, O. Holas, M. Vaňák - Z. Macháček, P. Svatoň, M. Černý (, L. Truneček, J. Vaňák, J. Drahoš).

 

 

Vaňák Miloš ml.

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.