Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
RVÁČOVSKÉ STŘÍBRO S PŘÍCHUTÍ ZLATA PRO TJ SOKOL KROUNA

Krouna - V sobotu 19. 8. 2017 se nejmladší krounští fotbalisti zúčastnili turnaje ve Rváčově, kde letos naposledy nastupovali v kategorii mladších přípravek.

Vlivem prázdninových dovolených tvořilo naši sestavu pouze 7 hráčů. Tento počet značně limitoval možnosti střídání, a tím i rozložení sil. Při absenci Honzy Švandy bylo také nutné vyřešit otázku, kdo bude chytat. Nakonec se mezi tři tyče postavil Radim Vodehnal, a jak se později ukázalo, byla to dobrá volba a za jeho odvahu mu patří pochvala.

Poprvé za Krounu hrál Dalibor Adámek, který posílil naše řady.

V turnaji bylo přihlášeno 6 mužstev a hrálo se systémem každý s každým. Následně se ještě bojovalo o konečné pořadí (5. a 6. z tabulky o 5. místo, 3. a 4. o 3. místo a 1. a 2. z tabulky o konečné prvenství).

Výsledky zápasů:

1. Krouna - Hlinsko 8:2

Těžký soupeř na úvod, který nás ale možná i trochu podcenil, a tak jsme slavili první vítězství, které náš tým zdravě nabudilo.

Brankář: Vodehnal

Góly Krouna: Němec 4, Pavliš 2, Vtípil, Adámek

2. Krouna - Žďírec n. Doubravou 6:3

V tomto zápase jsme soupeře znovu dokázali přehrát, mohla nás mrzet jen spousta nevyužitých šancí.

Góly Krouna: Němec 2, Pavliš, Vtípil, Hufnágel, Pražan

3. Krouna - Pardubice (dívčí oddíl) 5:5

Řeklo by se, že holky nebude těžké porazit, ale opak byl pravdou. Holky z Pardubic hrály velice pěkný fotbal, a i když jsme rychle vedli 2:0 a ještě v závěru 5:4, skončil zápas remízou.

Góly Krouna: Němec 2, Vtípil 2, Pavliš

4. Krouna - Horní Bradlo 5:4

V bráně to zkusil Lojza Hufnágel. Zápas se hrál po naší polední pauze, ve které jsme si dopřáli grilované kuřátko. A bylo to znát. Kuřátko bylo o poznání mastnější a slanější než náš výkon. V zápase jsme prohrávali dokonce 1:3. Zlepšenou hrou ve druhém poločase jsme však dosáhli na další vítězství.

Brankář: Hufnágel

Góly Krouna: Vtípil 4, Vodehnal

5. Krouna - Rváčov 8:6

V tomto zápase se do branky znovu vrátil Radim Vodehnal. Hráli jsme s domácími a zápas se nevyvíjel podle jejich představ k viditelné a slyšitelné nelibosti jejich trenéra i fanoušků. Ve druhé půli snížili náš náskok, ale i my jsme branky přidali a ve vyhecovaném zápase jsme zvítězili. Pohltila nás euforie, připadalo nám, že přepisujeme dějiny!

Góly Krouna: Vtípil 3, Němec 3, Pražan, Adámek

Žádný zápas jsme neprohráli, takže jsme jasně obsadili první příčku. Před námi však byly ještě zápasy o konečné pořadí. Tipovali jsme, že se znovu utkáme s děvčaty z Pardubic, které nás nejvíce potrápily. Ovšem na druhém místě skončilo Hlinsko, a tak k poslednímu zápasu o konečné první místo (trochu nadbytečnému, když v turnaji hrál každý s každým, což mohlo určit i konečné pořadí) jsme nastupovali znovu proti Hlinsku.

Finále:

Krouna - Hlinsko 4:8

Možná úbytek sil, možná zbytečný respekt, možná i pozměněná sestava Hlinska oproti rannímu zápasu způsobily, že jsme v tomto finálovém zápase nebyli ti, kdo určoval jeho vývoj. Soupeř odskočil na výraznější brankový rozdíl, který jsme ve druhém poločase dokázali alespoň solidně korigovat.

Góly Krouna: Pavliš 2, Vtípil, Adámek

Najednou se projevila únava a samozřejmě, že trocha zklamání tu byla. Zbytečně. Všem klukům patří velká pochvala, jak turnaj odmakali. Tohle druhé místo pro nás mělo a má příchuť zlata!

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.