Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
670 LET PRVNÍ PÍSEMNÉ ZMÍNKY O KROUNĚ

Krouna - V letošním roce si připomeneme výročí 670 let od první písemné zmínky o naší obci, 135 let od založení Sboru dobrovolných hasičů Krouna, 75 let fotbalu v Krouně a 60 let od zahájení řádné výuky v nové budově ZŠ. Podrobnosti o oslavách spojených se setkáním rodáků naleznete níže v pozvánce.

 

V této souvislosti bych Vás, občany našich obcí, i všechny naše rodáky a další hosty chtěl na tyto oslavy co nejsrdečněji pozvat za sebe i za výbor, který je připravuje. Zároveň chci touto cestou poděkovat všem občanům, kteří poskytli historické fotografie a další materiály na výstavu, jež proběhne v budově základní školy. Zvláštní poděkování patří přípravnému výboru – Ireně Kavkové, Zdeňku Bukáčkovi, Martinu Kučerovi, Luďkovi Bělskému, Michalu Vařečkovi, Petru Švandovi, Michalu Pekařovi, Adéle Zástěrové, Jiřímu Bártovi, Blance Talackové, Lucii Vtípilové, Miloši Vaňákovi, Bohumilu Zlevorovi a Liboru Boháčovi, kteří se mnou vytvořili vynikající tým, jenž program sestavil a chystá jeho realizaci. Dále bych chtěl poděkovat Základní a mateřské škole Krouna, SDH Krouna, TJ Sokol Krouna a všem ostatním, kteří na přípravách oslav spolupracují.

 

Protože výročí obce jsme pojali zároveň jako setkání rodáků, přidávám několik informací pro občany. V nejbližších dnech dostane každá domácnost obálku se dvěma pozvánkami na oslavy a setkání rodáků. Prosíme všechny občany, aby druhou pozvánku poslali svým příbuzným, kteří pochází z Krouny a pozvali je na naši slavnost. Případní zájemci o více pozvánek si mohou další vyzvednout na obecním úřadě.

 

 

 

Mgr. Petr Schmied, starosta

 

Kušta Michal

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.