Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
BĚŽECKÁ SEZÓNA ZAČNE UŽ V ČERVNU!

Krouna - Neseme radostné zprávy z lesa. Od minulého týdne je oficiálně možné organizovat hromadné sportovní akce, včetně těch běžeckých. Z toho máme samozřejmě velkou radost! Jak konkrétně se to projeví v termínovce závodů Běhej lesy?

 

Kdo se bojí, nesmí do lesa! Nechtěli jsme jen nečině sedět a čekat v brlohu na povolení závodů. Stojíme za vznikem iniciativy Za zdravé Česko a po úspěšném jednání s členy krizového štábu může sezona Běhej lesy odstartovat už v červnu.

 

Vrátili jsme proto dva závody na jejich původní termíny, ve kterých se měly běžet, kdyby nám koronavirová krize neházela klacky pod nohy. Sezónu odstartujeme nejtrailovějším závodem seriálu již 6. června na Vysočině a pak se spolu uvidíme o 3 týdny později 27. června v kouzelném Slavkovském lese.

 

Foto: Valoušek Richard, Senior PR Manager

 

Proč to děláme? Protože nám to umožňuje aktuální uvolnění restrikcí spojené s pandemií koronaviru. A taky protože chuť sportovat a závodit cítíme především z vás! Právě vy jste naší hnací silou, právě pro vás chceme uspořádat závody co nejdříve. Navíc se přece říká, že ve zdravém těle zdravý duch. A není lepší příležitost k posílení zdraví a imunity než pohyb na čerstvém vzduchu.

 

Stejně jako ty se už nemůžeme dočkat. Závody samozřejmě proběhnou v trochu jiném režimu, než jsme všichni zvyklí, aby vše odpovídalo hygienickým předpisům. Jedno je ale jisté: užiješ si je úplně stejně, ne-li více. Jednou z výhod aktuálních opatření je, že díky startu ve vlnách budeš mít na trati větší komfort, naplno si tak budeš moci vychutnat okolní přírodu a čerstvý vzduch.

 

Délky tras zůstávají beze změny, počítáme i s pořádáním dětských závodů. Uvědomujeme si, že staronový termín může být pro některé z vás komplikací, proto samozřejmě stále platí, že pokud ti termín nesedí, můžeš registraci zdarma převést na jiný závod či jiného běžce.

 

Na přípravě konkrétní podoby a průběhu závodů za letošních podmínek intenzivně pracujeme a brzy ti ji představíme. Nadále situaci bedlivě sledujeme a o všem důležitém tě budeme informovat. Teď hlavně ale začni rychle trénovat, Vysočina už je za bukem!

 

Více se dočmucháš na www.behejlesy.cz.

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Valoušek Richard, Senior PR Manager

 

Teplá Ivana, obec Krouna

 

Kušta Michal

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.