TJ SOKOL KROUNA "A" - FC SKUTEČ 2 : 0 ( 0:0 )

Krouna - V tomto utkání jsme nastupovali v roli favorita. V prvním poločase jsme měli mírně navrch. Několik dobrých příležitostí ke skórování však zůstalo nevyužito. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas přinesl hned v úvodu  zajímavou situaci. Pavel Svatoň byl faulován v pokutovém území a rozhodčí správně nařídil penaltu. Zahráváním penaltového kopu se ujal faulovaný Pavel Svatoň, ale bohužel trefil jen konstrukci soupeřovi branky. Na první gól jsme museli čekat dále. Změna stavu zápasu nastala o několik minut později. Lukáš Truneček rychle rozehrál autové vhazování, následoval centr z levé strany, na který si naběhl Michal Černý a přesně trefil odkrytou soupeřovu branku 1:0. Mužstvo Skutče, ale vůbec nepůsobilo dojmem posledního týmu z tabulky. Za stavu 1:0 nechybělo moc a soupeř mohl vyrovnat. Uklidnění v podobě druhého gólu přišlo 10 minut před koncem zápasu. Po chybě hostující obrany se k míči dostal Pavel Svatoň a přesně trefil prázdnou branku Skutče 2:0! Pochvalu zaslouží domácí obrana společně s gólmanem, kteří již v druhém zápase po sobě nedostaly branku.

Příští týden náš tým prověří hráči Rváčova.