Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
Články: SPORT - FOTBAL
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2013 TJ SOKOL KROUNA


Krouna
- Zimní příprava TJ Sokol Krouna. Zimní příprava dospělých (A i B týmu!) pro jarní část sezony začíná v sobotu 5. ledna v 10:30 srazem na hřišti, bude následovat první lehčí výběh do okolí. Výběhy budou pokračovat každou sobotu ve stejný čas ze hřiště. Tréninky v sokolovně budou probíhat každé úterý a pátek od 18:00. Hlavní část zimní přípravy, třídenní zimní soustředění bude opět ... čtěte víceHALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK


Krouna
- V sobotu 1.12.2012 se konal v Hlinsku halový fotbalový turnaj mladších přípravek (hráči narození roku 2005 a mladší). Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů, které byly rozlosovány do 2 skupin. Zápasy ve skupinách se hráli systémem každý s každým, hrací doba zápasů 14 minut. Domácí hráče jsme dokonale zaskočili nátlakovou hrou. Náš brankař Dan Drahoš byl téměř po celý ... čtěte vícePŘEDPŘÍPRAVKA SE ZÚČASTNILA HALOVÉHO TURNAJE V HLINSKU + FOTOGRAFIE


Krouna
- Dne 17.11.2012 se naše předpřípravka účastnila halového turnaje v Hlinsku. Turnaj  měl velice pěkné obsazení. Akce se zúčastnily týmy z Hlinska, České Třebové, Poličky, Chrudimi, Žďáru nad Sázavou , Chotěboře a Krouny. Hrálo se každý s každým, systémem 4+1 a jeden zápas trval 12 minut ... čtěte víceSK VYSOKÉ MÝTO "B" - TJ SOKOL KROUNA 3:2 (0:2)


Krouna
- Do posledního mistrovského utkání roku 2012 vstoupili krounští fotbalisté více než dobře. Už v 8. minutě našel centr z levé strany nabíhajícího Šebka, který pohotově zpracoval a zblízka trefil břevno, odražený balón uklidil hlavou do odkryté branky Holas a Krouna se ujala vedení 1:0 ... čtěte víceFK BÍTOVANY B - TJ SOKOL KROUNA B 1:0 (1:0)


Krouna
- K poslednímu zápasu sezony jsme odjeli optimisticky naladěni a oproti minulému týdnu to vypadalo, že i počasí bude pro fotbal ideální. Úvod zápasu patřil domácím, kde se po sérii chyb naší obrany dostávali do brejků, ale výborně chytající M. Dubinec nás několikrát podržel. Naneštěstí ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA - SK HOLICE B 5:4 (3:1)


Krouna
- Další atraktivní zápas viděli diváci v Krouně. Domácí šli do vedení zásluhou přesného "voleje" Šebka už v 10. minutě. Ve 35. minutě skončil přímý volný kop z půlící čáry zahrávaný M. Duchečkem ke překvapení všech až za zády chybujícího brankáře Sekyry. Ve 42. minutě zvýšil už na 3:0 po pěkné ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA B - FK KAMENIČKY B 1:4 (0:0)


Krouna
- Už před zápasem vládlo počasí zcela odlišné od představ počasí pro fotbal. Ale ani to nezabránilo tomu, aby zápas začal. Ihned od začátku na sebe týmy vletěly s vervou hodnou tomuto zápasu. Přibližně po deseti minutách převzali otěže zápasu hosté a chrlily jeden útok za druhým, ale domácí obrana ... čtěte víceOKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – IX.KOLO + DOHRÁVKA IV.KOLO


Krouna
- V sobotu 20.10.2012 nás v Prosetíně přivítalo nádherné podzimní počasí, které přímo vybízelo k nadstandartním sportovním výkonům. Naši malí reprezentanti přijeli dostatečně připraveni svést další fotbalové bitvy a všem přihlížejícím předvedli další úspěšné představení. Prvním soupeřem nám ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA - SK SPARTAK SLATIŇANY 2:3 (2:2)


Krouna
- Fotbalisté Slatiňan se hned v úvodu zápasu dostali do přečíslení, ale domácí zachránil poprvé v sezoně zaskakující brankář Kulhavý. Hosté však šli do vedení v 15. minutě, kdy přes půl hřiště utekl Dostál, před pokutovým územím byl faulován a následný přímý volný kop výborně zakroutil přes ... čtěte víceTJ TATRAN MIŘETICE B - TJ SOKOL KROUNA B 2:2 (2:1)


Krouna
- Ihned od úvodního hvizdu bylo znát, že na sebe narazily týmy bojující o čelo tabulky. Hrálo se tzv. "nahoru dolů" a v 15. minutě se ocitl, po zmatku v domácí obraně, Ji. Drahoš, který se před brankářem nemýlil a dopravil míč do brány. Jenže v tu chvíli byl, bohužel pro hosty, zdvižen praporek ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA B – SSS KOČÍ 4:2 (2:1)


Krouna
- Začátek utkání byl spíše takový seznamovací a to na obou stranách. To ale vydrželo jen do 13 minuty, kdy J. Stodola z pravé strany poslal do malého vápna přízemní centr, který nešťastně tečoval hostující obránce a brankář byl bez šance. Po první brance byli hosté ještě opařeni z vlastní ... čtěte víceOKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – VIII.KOLO


Krouna
- V Heřmanově Městci jsme oba zápasy na rozdíl od minulého víkendu odehráli za pěkného, slunečného počasí. Kluci k naší velké radosti opět nezaváhali a navlékli tak na vítěznou šňůru zápasů "korálky" s pořadovým číslem 8 a 9! V prvním poločase se hrál fotbal s velkým F. Nelehkého soupeře ... čtěte víceSK ŘEČANY NAD LABEM - TJ SOKOL KROUNA 3:0 (1:0)


Krouna
- O místním posvícení, navzdory slabé divácké podpoře, byli domácí fotbalisté od úvodních minut lepším mužstvem. Zápas ovlivnila už situace z 10. minuty, kdy M. Ducheček nedokázal "uklidit" vysoký balón do bezpečí a dotírající, ještě 16-letý J. Pelant využil chyby hostujícího stopera ... čtěte víceOKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – VII.KOLO


Krouna
- Po třítýdenní odmlce se hlásí opět mládežnický fotbal! V rámci VII. kola se naši malí fotbalisté utkali na domácím hřišti se soupeři z Nasavrk a Proseče. První "seznámení" s těmito týmy v soutěži dopadlo na výbornou. Kluci v obou zápasech dominovali a přidali tak další dva korálky ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA - FK KAMENIČKY 4:5 (4:0)


Krouna
- Doslova neuvěřitelné derby, kterému nechybělo snad nic viděli diváci v Krouně. Po úvodních "oťukávacích" deseti minutách byli domácí jasně lepší. První gólovou šanci zápasu měl Šebek, který však branku zblízka netrefil. Ve 20. minutě vystřelil Svatoň z hranice vápna po zemi do ... čtěte více

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.