Články: SPORT - FOTBAL
SVÍDNICE – TJ SOKOL KROUNA "A" 3:0 ( 2:0 )

Krouna - Ve čtvrtém zápase jsme bohužel nedokázali prodloužit sérii vítězství a s kvalitním soupeřem ze Svídnice jsme prohráli 3:0. Hrálo se na velmi malém hřišti, které vyhovovalo domácímu celku. Na začátku zápasu jsme zbytečné dvakrát inkasovali. A v nekompletní sestavě, což na průběh hry mělo určitě vliv, jsme nedokázali najít recept na vstřelení branky. V druhém ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA"A" - TJ SOKOL LUŽE 3:0 ( 1:0 )

Krouna - Fotbalisti TJ Sokol Krouna "A" nezaváhali ani ve třetím mistrovském zápase OP Chrudim, kde si jako nováček soutěže vedou zatím velice dobře a jsou po třech kolech na prvním místě. V neděli 23.08.2009 od 17.00 hodiny přivítali na svém hřišti tým TJ Sokol Luže. Krounští předváděli pohledný propracovaný fotbal, který se musel divákům líbit. Utkání skončilo výhrou domácích 3:0 po poločase 1:0. V příštím kole zajíždí TJ Sokol Krouna "A" k ... čtěte více

COUNTRY ZÁBAVA

Krouna - Dne 15. 8. 2009 pořádal TJ Sokol Krouna na fotbalovém hřišti pouťový hudební večer. V průběhu večera vystoupila hudební skupina Kapitol a country kapela Bolaso. Večera se zúčastnila početná skupina návštěvníků, kteří mohli ochutnat grilované masové speciality, klobásy a kuřecí stehna z udírny a také  dobré pití. K poslechu a tanci hrála výborná hudba za krásného letního počasí. Vše toto přispělo k dobré náladě a příjemně strávenému večeru ... čtěte více

MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - TATRAN CTĚTÍN 4:6 ( 2:3 )

Krouna - První mistrovské utkání okresního přeboru mladších žáků hraném v sobotu 22.8.2009 přinesl pěknou nadílku branek na obou stranách. Už ve 2.minutě otevřeli hosté skóre střelou pod břevno. Ve 14.minutě se opět trefili do černého podél brankáře. Z protiútoku po zemi snížil Vojta Vávra 1:2. Ve 25.minutě vyrovnal Petr Vávra, kdy jeho střelu z pravé strany neudržel brankář hostí. Do přestávky se akce opakovala i na druhé straně ... čtěte více

ČESKÝ POHÁR 2009/2010: TJ SOKOL KROUNA "A" - SK CHRAST 3:3 NA PENALTY 4:3

Krouna - Utkání s velice zajímavým začátkem. Již v 7 minutě byl stav utkání 2:2. Než jsme se stačili rozkoukat prohrávali jsme 1:0. Na 1:1 okamžitě vyrovnával Lukáš Truneček, který vyškolil obranu  hostů. Bohužel hned v zápětí jsme dostali další branku. Na tu jsme reagovali také okamžitě. Z velkého vápna se trefil Miloš Vaňák. Další branku přidal Michal Černý, který z dálky propálil vše co mu stálo v cestě 3:2. Za tohoto stavu se šlo ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "B" - SK TUNĚCHODY "B" 2:4 (1:2)

Krouna - Pouťový mistrovský zápas tentokrát obstaral souboj týmů TJ Sokol Krouna "B" a SK Tuněchody "B". Soupeř dokázal v Krouně vyhrát a domácí zatím čekají na první body ve IV. třídě OFS Chrudim v novém ročníků. Branky domácích: Broulík, Macháček Více fotografií najdete zde, nebo myší ... čtěte více

SK CHROUSTOVICE "A" - TJ SOKOL KROUNA "A" 1:2 (1:1)

Krouna - Hráči Chroustovic hráli velice tvrdý fotbal. V prvním poločase měli mírně navrch. Přesto jsme se dostali do vedení. Lukáš Truneček  nás svojí premiérovou brankou dostal do vedení. Bohužel stav 0:1 vydržel jen minutu. Hned z rozehrávky hráči Chroustovic vyrovnali na 1:1. V druhém poločase jsme hru zlepšili a několikrát nebezpečně ohrozili soupeřovu branku. Druhou trefu si připsal Tomáš Bečička ( mimochodem ... čtěte více

NOVÁ OKNA V SOKOLOVNĚ

Krouna - TJ Sokol Krouna pokračuje v postupné rekonstrukci sokolovny. V uplynulém týdnu 4.8.-8.8. proběhla v budově sokolovny kompletní výměna oken. Na základě výběrového řízení provedla tuto výměnu firma Great Deal s.r.o.-pobočka Krouna. V celém objektu bylo vyměněno celkem 31 ks oken. Tato akce byla financována ze zdrojů TJ Sokol Krouna a částečně finančně podpořena Pardubickým krajem. Po vybudování nového vytápění v roce ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "A" - TJ TATRAN MIŘETICE 6:0 (3:0)

Krouna - TJ Sokol Krouna "A" - TJ Tatran Miřetice 6:0 (3:0). Jasné vítězství domácích. Hráči Miřetic pohořeli zejména v obraně. Početná návštěva viděla spoustu krásných branek. Branky: Jiří Drahoš 2, Pavel Svatoň 2, Patrik Bělský, Michal Černý. Sestava TJ Sokol Krouna "A": L. Bárta, M. Ducheček, Z. Ducheček, M. Žďánský, M. Sodomka, L. Truneček, T. Bečička, M. Vaňák, J. Drahoš, J. Bárta, P. Svatoň ( M. Černý, P. Bělský ... čtěte více

POUŤOVÁ ZÁBAVA

Krouna - TJ Sokol Krouna Vás zve na "pouťovou zábavu", která se koná v sobotu 15.8.2009 na fotbalovém hřišti v Krouně. Od 18 do 22 hodin Vám hudbu 60. a 70. let zahraje hlinecká skupina KAPITOL. Od 22:00 vystoupí country kapela ... čtěte více

ROZPIS TJ SOKOL KROUNA

Krouna - Podzimní část fotbalové sezóny se nezadržitelně blíží, a proto pro Vás TJ Sokol Krouna připravil rozpis mistrovských utkání. Rozpis si můžete stáhnout zde ve formátu pdf nebo bude zdarma k dostání na všech domácích mistrovských zápasech. Přijďte podpořit krounské fotbalisty, především "áčko", které po mnoha letech postoupilo do okresního přeboru ... čtěte více

MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - TATRAN CTĚTÍN 3 : 2 ( 2:1 )

Krouna - Poslední mistrovské utkání se mladším žákům povedlo na výbornou. Již na začátku zápasu si Krounští vytvořili několik slibných šancí, ale zaváhání soupeře nevyužili. Do vedení jsme šli ve 12. minutě po střele Petra Vávry, který se trefil pod břevno. Další šanci jsme nevyužili a z protiútoku v 15. minutě hosté srovnali. V 21. minutě ze skrumáže poslal Roman Mlynář domácí opět do vedení. V 5. minutě druhého poločasu prošla lehká střela ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "A" - MEZILESÍ NAČEŠICE"B" 4 : 0 ( 2:0 )

Krouna - V sobotu 20.6.2009 nastoupili fotbalisti TJ Sokola Krouna "A" k poslednímu mistrovskému zápasu sezóny 2008/2009 na domácím hřišti proti poslednímu týmu tabulky Mezilesí Načešice"B". Celý zápas se odehrál v režii domácích. Hrálo se za pěkného slunečného počasí a před slušnou diváckou návštěvou. Zápas skončil výsledkem 4:0 pro domácí, po poločase ( 2:0 ). TJ Sokol Krouna "A", tak v tabulce III. třídy OFS Chrudim obsadil konečné první místo a ... čtěte více

POSLEDNÍ ZÁPAS "ÁČKA" JIŽ V SOBOTU

Krouna - Sportovně technická komise OFS Chrudim nařídila změnu termínu utkání, ve kterém změří síly domácí mužstvo TJ Sokol Krouna "A" s rezervou Načešic. Výkop tohoto zápasu bude již v sobotu 20.6.2009 v 17 hod v Krouně. Přijďte povzbudit naše fotbalisty v posledním zápase této sezony a zároveň posledním ... čtěte více

SK STOLANY"B" - TJ SOKOL KROUNA "A" 3 : 1 ( 0:0 )

Krouna - Snad už s postupovou jistotou jsme odjížděli do Stolan, kde se měla odehrát "bitva" o první místo v tabulce. Na tento zápas TJ SOKOL Krouna vypravil autobus i pro fanoušky, kterých se sešlo víc než dosti. Začátek utkání patřil domácím. Po našich zbytečných chybách se hráči Stolan dostali několikrát do nebezpečného zakončení. Stav utkání se naštěstí pro nás nezměnil. Postupem času začali vystrkovat "růžky" i hráči Krouny, ale domácí branku ohrozili jen ... čtěte více