Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
Články: SPORT - FOTBAL
TJ SOKOL KROUNA "B" – TJ SOKOL ŽLEBSKÉ CHVALOVICE 3:1 (0:0)


Krouna
- Ze začátku byla hra s obou stran opatrnější místy i uspávající a to zejména ze strany domácích hráčů. Přesto si oba celky v prvním poločase nějaké šance vytvořili, ale ty buď ztroskotali na nepřesné přihrávce nebo dobře chytajících brankářích. Jediná čistá gólová příležitost vznikla ... čtěte víceSK SOKOL PROSETÍN - TJ SOKOL KROUNA 1:0 (1:0)


Krouna
- V derby, na které se přišlo podívat podle místního hlasatele 350 diváků se hrál důrazný fotbal s množstvím osobních soubojů. Hlavní rozhodčí Pokorný však od začátku připustil velmi tvrdou hru, kterou zejména v závěru nervózního utkání příliš nezvládal. V úvodu měli více šancí hosté, bohužel ... čtěte víceSK TUNĚCHODY "B" – TJ SOKOL KROUNA "B" 3:2 (1:1)


Krouna
- Začátek zápasu byl opatrnější z obou stran až do 15 minuty, kdy se u velkého vápna zmocnil míče Z. Macháček a i za pomoci lehké teče soupeře nekompromisně skóroval. Bohužel hned nato srovnali stav zápasu domácí a to po rozhodčím špatně ponechané výhodě. V polovině ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA - LUŽE 2:4 (1:2)


Krouna
- V divácky atraktivním utkání šli do vedení už v 9. minutě hosté, kdy centrovaný míč Tesaře od půlící čáry šťastně zapadl až do sítě Bártovi svatyně. Luže přidala druhý gól ve  20. minutě zásluhou přesné přízemní střely Tesaře. Po druhé brance domácí vystřídali a od té chvíle byli ... čtěte víceTJ SPARTAK SEZEMICE - TJ SOKOL KROUNA 1:1 (1:1)


Krouna
- Hosté přijeli do Sezemic už s uzdravenými mladíky Stodolou a Bělským a především s cílem odvést první body ze hřiště soupeře v soutěži. V první půli se hrál zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí se ujali vedení ve 23. minutě, kdy hosté u půlící čáry pokazili rozehrávku ... čtěte víceOKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – III.KOLO


Krouna
- III. kolo nám přineslo premiérová utkání na domácí půdě. Kluci neponechali nic náhodě a na "svém" hřišti vyhráli s přehledem obě utkání. Zahřívací první poločas přinesl ještě celkem vyrovnané skóre. Ve druhé půli se však naši kluci rozehráli a 6-ti brankami rozhodli o osudu utkání. Především ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA - FC HLINSKO "B" 2:0 (2:0)


Krouna
- Domácí nastoupili do "derby" s již uzdraveným kapitánem M. Vaňákem a s odhodláním doma získat první tři body v sezóně. Průběh zápasu ovlivnila situace z 5. minuty, když po nedorozumění hlinecké obrany s brankářem Jindřichovským bez problému otevřel skóre P. Svatoň 1:0. Zaskočení ... čtěte víceOKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – II.KOLO


Krouna
- V rámci II. kola jsme se utkali o body s nováčky soutěže, týmy z Dřenic a Bítovan. Družstvo z Bítovan však bylo složeno z hochů mladších než předepisují pravila, takže výsledek utkání s týmem z Bítovan je poněkud zkreslující. Fotbalisté z Bítovan se snažili seč mohli ale věkový rozdíl 2 let ... čtěte víceTATRAN MIŘETICE - TJ SOKOL KROUNA 2:0 (0:0)


Krouna
- V zápase dvou okresních soupeřů byl k vidění nezáživný fotbal, z kterého diváky muselo bolet za krkem, jak se po většinu času otáčeli za nakopávanými balony. Domácí mohli jít do vedení v 15. minutě, jenže po zmatku před L. Bártou nedokázali dopravit míč do sítě. Hosté se dočkali brankové ... čtěte víceSK CHRAST - TJ SOKOL KROUNA 7:6 (5:3)


Krouna
- A je to tady, začínáme! O víkendu jsme sehráli první utkání mladších přípravek ve fotbalové sezóně 2012/2013. Vzhledem k navýšení počtu týmů v přeboru na (lichých) 13 účastníků, jsme odehráli v I. kole pouze jedno utkání na místo obvyklých dvou. V utkání jsme jedinkrát vedli ... čtěte víceSOKOL ROSICE NAD LABEM - TJ SOKOL KROUNA 1:0 (1:0)


Krouna
- V prví půli se hrál vyrovnaný, bojovný fotbal s množstvím osobních soubojů. Domácí se ujali vedení už v 11. minutě, kdy se po přízemním centru Slováčka prosadil z hranice malého vápna Berger 1:0. Ve druhém poločase byli hosté lepším mužstvem, domácí bránili nadějný výsledek a hrozili ... čtěte víceTJ SOKOL KROUNA - AFK HORNÍ JELENÍ 2:2 (1:0)


Krouna
- První domácí zápas v krajské soutěži přinesl zajímavý fotbal. Hosté byli v úvodu aktivnější a vypracovali si několik slibných příležitostí, branku však netrefili a nebo je vychytal výborně chytající L. Bárta. Fotbalisté Krouny hru vyrovnali a výsledkem byla povedená akce z 37. minuty
... čtěte vícePŘÍPRAVNÉ ZÁPASY TJ SOKOL KROUNA + ROZPIS PODZIM 2012


Krouna
- Po loňské velmi úspěšné fotbalové sezoně, okořeněné historickým postupem mužů TJ Sokol Krouna "A" do nejnižší krajské soutěže, už se blíží start nového ročníku fotbalové sezony, a proto jsme pro Vás připravili rozpis zápasů. Přijďte podpořit všechny, i naše nejmladší fotbalisty, v cestě za ... čtěte víceOSLAVY 100 LETÉHO VÝROČÍ OD ZALOŽENÍ TJ SOKOL KROUNA


Krouna
- TJ SOKOL Krouna ve spolupráci s obcí Krouna vás všechny srdečně zve na oslavy spojené s výročím 100 let od založení Tělocvičné jednoty Sokol Krouna. Oslavy se uskuteční od 3. – 5.8.2012 v areálu fotbalového hřiště, přičemž hlavní program oslav proběhne v sobotu 4.8.2012 od 11.00 hodin ... čtěte víceXX. KOLO OPMP VČETNĚ HODNOCENÍ NAŠÍ PRVNÍ SEZÓNY


Krouna
- Okresní přebor mladších přípravek - XX. kolo, Hodnocení naší první sezóny. Poslední 2 zápasy sezóny 2011/2012 jsme sehráli na "domácím" hřišti v Proseči. Třetí víkend za sebou jsme nezaváhali a obě utkání vyhráli. Celkem jsme nepoznali hořkost porážky již 7 zápasů v řadě!
Podzimní část ... čtěte více

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.